Městská zeleň

Zajišťujeme péči o městskou zeleň. Staráme se, aby zhruba 10 000 stromů a 2 000 keřů bylo zdravých a pěkných na pohled. Odstraňujeme staré a nemocné a vysazujeme nové.

Péče o stromy a keře

Péče o stromy a keře

Řezy, údržba, hnojení, mulčování a pokud je to třeba kvůli zdravotnímu stavu dřevin, tak i kácení a odstraňování stromů a keřů.

Výsadba nové zeleně

Výsadba nové zeleně

Sázíme malé i velké dřeviny, sejeme nové trávníky i květnaté louky. To vše proto, aby se nám v našem městě líbilo a hezky žilo.

Místní komunikace

Pečujeme o místní komunikace  - silnice a chodníky udržujeme v zimě i v létě. Naší starostí je bezmála 80 kilometrů místních silnic a komunikací i víc než 90 kilometrů chodníků, ale také 10 mostů a 11 lávek. K tomu přes 2000 dešťových vpustí a máme to komplet.

Letní údržba

Letní údržba

Odstraňujeme přebujelý plevel z okrajů vozovek a chodníků, zametáme a čistíme povrchy kartáčovacím strojem a udržujeme dešťové vpustě čisté. Organizujeme každoroční blokové čištění města.

Zimní údržba

Zimní údržba

Bojujeme se závějemi i ledovkou, staráme se o to, aby byly silnice a chodníky průchozí. Udržujeme schůdné lávky, schodiště, přechody pro chodce i zastávky MHD. Doplňujeme posypový materiál.

Kontakt

Ing. Jan Liška
Ředitel Technických služeb

liska@satt.cz
+420 566 654 817

Nabídka zaměstnání

Chcete pracovat v Technických službách?

Pište (třeba i s životopisem) na email liska@satt.cz.

SATT

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.