Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • OZNÁMENÍ
  • Vážení zákazníci, v teplárně ŽĎAS došlo k havárii na hlavním kotli K5. Oprava bude zahájena ihned po vychladnutí kotle (min. 1 den). Záložní plynové zdroje byly uvedeny do provozu, nicméně ty nejso... Více informací zde

Vážení zákazníci, na základě rozhodnutí dodavatele TV kanálů Nova bylo náhle ukončeno vysílání programů ve standardním rozlišení (SD). Současně se však tyto programy nadále vysílají ve vysokém...

Přečíst celé

Vážení, v úterý 23. 1. 2024 bude od 08:00 - 10:00 hod z provozních důvodů zákaznické centrum ve Žďáře nad Sázavou zavřené. Po zbytek dne platí běžná provozní doba. Děkujeme za pochopení.

Přečíst celé

Vážení, v pátek 5. 1. 2024 bude od 08:00 - 11:00 hod z provozních důvodů zákaznické centrum ve Žďáře nad Sázavou zavřené. Po zbytek dne platí běžná provozní doba. Děkujeme za pochopení.

Přečíst celé

I pro letošní konec roku jsme pro Vás připravili volné vysílání některých prémiových kanálů.

Přečíst celé

Vánoce jsou za rohem, proto prosím počítejte s pozměněnou pracovní dobou našich zákaznických center. Více informací zde.

Přečíst celé

Vážení zákazníci, chceme vás informovat o aktuálním problému, který se týká používání naší aplikace internetové televize SATT iTV v televizorech Samsung modelového roku 2023.
Aktuálně jsme...

Přečíst celé

Vážení, v pátek 13. 10. 2023 bude z provozních důvodů zákaznické centrum ve Žďáře nad Sázavou zavřené. Děkujeme za pochopení.

Přečíst celé

Aktualita: Od 18.00 je kabel opraven a služba plně funkční. Dobrý den,  dnes v dopoledních hodinách došlo k poškození optického kabelu stavební firmou. Bohužel to ovlivnilo funkčnost...

Přečíst celé

SATT

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.