Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • OZNÁMENÍ
  • Vážení zákazníci, v pátek 19. června 2026 budou z provozních důvodů uzavřena zákaznická centra v Novém Městě na Moravě a v Bystřici nad Pernštejnem. V případě potřeby nás můžet... Více informací zde

Novinky

Topíme

Topíme! V úterý 17. 9. jsme zahájili v celém Žďáru topnou sezónu, tzn. že kotelna ŽĎAS začala dodávat do soustavy vodu o vyšších teplotách tak, aby byl, i v tomto přechodném období, zajištěn tepelný komfort všech zákazníků. Pokud se ve Vašem domě ještě netopí, prosíme, kontaktujte v správce Vašeho domu, který by měl zajistit vše potřebné (v případě primární úrovně odběru spustit OPS, v případě sekundárního odběru kontaktovat naše techniky).

Publikováno 23.9.2019 v rubrice Teplo
Satt

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.