Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • OZNÁMENÍ
  • Vážení zákazníci, Za několik hodin v čase od 4.00 - 6.00 bude probíhat další část údržby systémů internetu provozovaného přes kabelovou televizi. V průběhu servisních úkonů může docházet v lokalitá... Více informací zde

Novinky

Stavební práce na Libušínské ulici

Omlouváme se za informace na poslední chvíli, ale dnes začaly práce na novém propojení teplovodu mezi Libušínem a Klafarem. 
Stavební práce se budou týkat obou parkovišť podél Sázavské ulice a později i Libušínské. 
- jedno parkoviště je aktuálně zcela přístupné
- druhé parkoviště je tento týden z 1/4 využitelné, od příštího týdne bude uzavřené
- práce přímo na Libušínské ulici začnou nejdřív 6. září a měly by trvat 3-4 dny. Pokud to nestihneme, umožníme provizorní přejezd přes výkop.


V mapce najdete přibližný harmonogram, podle průběhu prací ho budeme upravovat. Omezení na klíčových místech se budeme snažit maximálně zkrátit.


Dnes je Libušín napojen pouze na jednu větev horkovodu a v případě havárie bychom tam nemohli dodávat teplo. Práce souvisí také s chystanou modernizací libušínské kotelny. Teplovod povede pod mostem v místě parkoviště u Sázavské ulice směrem na Klafar, pod Libušínskou ulicí směrem na protější parkoviště. V polovině druhého parkoviště se pak nová část napojí na stávající teplovod.


Doufáme, že jsme vám příliš nezkomplikovali život a díky za trpělivost!


Publikováno 17.8.2021 v rubrice Oznámení, Teplo
SATT

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.