Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • OZNÁMENÍ
  • Vážení zákazníci, dne 23. 7. 2024 v čase od 7:00 do 24:00 hod. dojde k přerušení dodávek tepelné energie v celé soustavě zásobování teplem ve Žďáře nad Sázavou. Více informací naleznete zde ... Více informací zde

Novinky

Přechod na dvousložkovou platbu

Od 1. 1. 2024 přechod na dvousložkovou platbu za dodávky tepelné energie


Vážení zákazníci,

velmi dynamické období v předchozích dvou letech přineslo řadu změn v energetické legislativě včetně „Nové koncepce regulace teplárenství“, kterou Energetický Regulační Úřad (ERÚ) představil na konci roku 2021.

Proto jsme připravili nový systém účtování dodané tepelné energie, který bude složen ze dvou složek, namísto dosavadní jedné složky ceny. Celkový objem nákladů u dvousložkové ceny bude stejný jako u ceny jednosložkové, pouze dojde k jejich rozdělení na dvě úhradové složky tak, aby lépe odpovídaly skutečnosti.

Dvousložkové ceny budou platné od 1. 1. 2024 a do konce roku 2023 zůstává v platnosti standardní jednosložková cena dle aktuálně platného ceníku.

V nejbližších dnech obdržíte dopis, kde jeho součástí bude nová Smlouva o dodávkách tepelné energie vč. Přílohy ve dvou vyhotoveních. Pokud bude vše v pořádku, prosíme o podepsání Smlouvy vč. Přílohy a navrácení jednoho vyhotovení (Smlouva + Příloha) zpět do sídla společnosti: Okružní 1889/11, Žďár nad Sázavou, nejpozději do 15. 9. 2023.

V případě potřeby změny některého údaje, využijte, prosím, náš webový formulář (https://www.satt.cz/teplo/potrebuji-vyridit/zmenit-smlouvu) nebo nám zašlete email s požadavky na infoteplo@satt.cz.

Veškeré informace týkající se dvousložkové ceny najdete ZDE.

Děkujeme za pochopení.


Publikováno 7.8.2023 v rubrice Teplo
SATT

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.