Nastavení cookies

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.

  • OZNÁMENÍ
  • Vážení zákazníci, Za několik hodin v čase od 4.00 - 6.00 bude probíhat další část údržby systémů internetu provozovaného přes kabelovou televizi. V průběhu servisních úkonů může docházet v lokalitá... Více informací zde

Novinky

Neprůjezná ulice Husova

Vážení zákazníci,

během červencové celkové odstávky horkovodu jsme zjistili závažné poškození horkovodních armatur a únik teplonosného média v šachtě na ulici Husova, které v běžném zapojení napájí celou oblast středu města, oblasti kolem průmyslovky a sídliště Libušín. Vzhledem k havarijnímu stavu a strategickému významu této části horkovodu je bezpodmínečně nutné tuto část opravit ještě před topnou sezónou.


Z těchto důvodů bude v období od 19. 8. do 30. 8. uzavřená a zcela neprůjezdná ulice Husova v oblasti před budovou ČSSZ. Zároveň budou v tomto období po nezbytně nutnou dobu přerušeny dodávky tepelné energie – nikoli kontinuálně, ale pouze v době, kdy se budou vyměňovat poškozené části horkovodu.


O termínech přerušení dodávek tepelné energie, Vás budeme průběžně informovat. Zástupce bytových domů a prostorů pro podnikání prosíme o rozšíření této informace mezi své nájemníky.


Děkujeme za pochopení.

SATT a.s.

Publikováno 12.8.2019
SATT

Potřebujete poradit?

Jsme tu pro vás, pokud si nevíte rady s výběrem nebo kombinací našich služeb.