Balíčky služeb TRIPLEPLAY

V rámci služeb TRIPLEPLAY jsme pro Vás připravili nové výhodné balíčky, se kterými můžete ušetřit až několik set korun. Balíčky se vztahují pouze na služby poskytované prostřednictvím jednoho připojení, tedy jednoho kabelu (nelze kombinovat např. se službou LAN, FTTx nebo WiFi).

Tripleplay

Společnost SATT a.s. přichází s novou nabídku služeb, která používá současné nejmodernější digitální komunikační technologie, digitální kabelovou televizi DVB-C, kterou lze za určitých podmínek přijímat v systému HD, vysokorychlostní internet a telefonní linky s neomezeným voláním a výhodnými tarify. Souhrnně tuto službu nazýváme tripleplay (video, data a hlas). Můžete si vybrat z dvanácti variant balíčků lišících se programovou nabídkou digitální televize, rychlostí internetového připojení a provolaných minut.

Každý zákazník si může také zvolit, zda preferuje zábavu, volání nebo rychlejší neomezené připojení k internetu.

V případě výběru služby není zákazník nijak časově limitován (smlouvy se uzavírají na dobu neurčitou se standardní výpovědní lhůtou), zároveň však může ušetřit až několik set korun, narozdíl od nákupu služeb od různých operátorů.

Díky rozsáhlé podpoře sítí určených pro přenos hlasu, obrazu a ostatních dat s přístupem po optickém nebo měděném vedení, nabízí společnost SATT a.s. tuto spolehlivou technologii nové generace. Služba tripleplay poskytuje uživatelům komfort a úsporu nákladů (platba jedné částky, oproti více platbám za jednotlivé služby).

Novinky

  • SIEMENS Gigaset AL110

Akce

  • Balíčky služeb TRIPLEPLAY

SATT a.s.

Okružní 11
591 01 Ždár nad Sázavou

Tel.: +420 566 654 811
Mobil: +420 777 734 903
Fax: +420 566 623 268
E-mail.: info@satt.cz