Programové nabídky

Vážení zákazníci, ke konci roku 2015 jsme pro vás připravili revoluci ve službě SattTV. Zcela nové a bohatší programové nabídky, které si poskládáte přesně podle svých potřeb, prosincové ochutnávky oblíbených televizních kanálů, mnohem více kanálů ve vysokém rozlišení a pro nové zákazníky možnost získání kabelové televize na první 3 měsíce za 1 Kč.

Od 1. prosince 2015 jsme pro vás připravili zcela nové možnoti v samotném příjmu televize. Od tohoto data je tak možné sledovat jednotlivé televizní programy nejen jako digitální vysílání DVB-C/T ale i prostřednictvím interaktivní televize šířené po datových sítích - IPTV.
Současně s tím jsme uvedli i internetovou televizi TV2GO, která umožňuje sledování televize prostřednictvím internetového připojení u všech nabízených tarifů OPTIK, KABEL, WiFi a LAN na libovolném zařízení připojeném do sítě internet jako je set-top-box, pc, notebook, tablet nebo mobilní telefon.

Z technických důvodů jsou dočasně různé programové nabídky u jednotlivých způsobů příjmu televize. U interaktivní televize (dustupné pro zákazníky s tarifem OPTIK dříve FTTh) je programová nabídka shodná s nabídkou digitální kabelové televize DVB-C/T. Internetová televize TV2GO, která je dostupná pro všešchny zákazníky s internetovým tarifem KABEL, LAN, WiFi má programovou nabídku vlastní.

Programová nabídka kabelové televize
Programová nabídka interaktivní televize
Programová nabídka TV2GO

 

Novinky

  • Digitální vysílání DVB-T
  • Premiové balíčky služeb