Často kladené dotazy

Časté dotazy ke službě Interaktivní televize:
Co je to Interaktivní televize?
Interaktivní televize je televizní vysílání včetně dalších rozšiřujících služeb (archiv pořadů, video na přání, nahrávání pořadů atd.), které je k divákovi šířeno prostřednictvím optické sítě Satt.
V jakých lokalitách je dostupná služba Interaktivní televize?
Interaktivní televize je spojená s aktuální dostupností služby internet s tarifem Optik (připojení přes optický kabel). Podrobný přehled lokalit s možností připojení přes optický kabel je na stránkách www.satt.cz. Dostupnost služby je neustále rozšiřována a každý měsíc přibývají nové lokality.
Jak mohu získat set-top box pro sledování Interaktivní televize?
Set-top box pro sledování IPTV je buď možné zakoupit, nebo pronajmout v našich informačních centrech. Ceny set-top boxů a pronájmu naleznete v ceníku. Cena pronájmu set-top boxu je zvýhodněna v kombinaci s vyšším tarifem u služby internet.
Omezuje sledování Interaktivní televize jiné služby (internet)?
Sledováním Interaktivní televize nejsou žádným způsobem ovlivňovány ostatní poskytované služby. Pro službu Interaktivní televize je v rámci sítě SATT vyhrazené pásmo a nedochází tak k omezení rychlosti stahování dat u služby internet.
Vlastním televizi s vestavěným DVB-T/C/S tunerem. Je nutné mít pro sledování Interaktivní televize další zařízení?
Tuner vestavěný ve Vaší televizi není bohužel možné použít pro sledování Interaktivní televize. Jedná se o odlišnou digitální technologii a pro sledování Interaktivní televize je nutné vlastnit zařízení s odpovídajícími technickými parametry.

Novinky

  • Digitální vysílání DVB-T
  • Premiové balíčky služeb

SATT a.s.

Okružní 11
591 01 Ždár nad Sázavou

Tel.: +420 566 654 811
Mobil: +420 777 734 903
Fax: +420 566 623 268
E-mail.: info@satt.cz