SATTNet WiFi

Canopy

V lokalitách, kde není možnost připojení prostřednictvím rozvodů kabelové televize, nabízíme připojení pomocí bezdrátové technologie WiFi. Podmínkou pro připojení je přímá viditelnost mezi anténou instalovanou u klienta a vysílačem. U zákazníka je instalováno externí zařízení (wifi klient) umístěné obvykle na půdě nebo přímo u počítače a anténa, která bývá obvykle umístěna na střeše nebo fásádě domu. Wifi zařízení je vybaveno konektorem pro připojení koaxiálního kabelu (anténa), napájecím konektorem a jedním ethernetovým portem RJ45. Počítač je k zařízení připojen prostřednictvím ethernetového rozhraní, tzn. přes síťovou kartu. Délka datového kabelu může být až 100 metrů.

Služby SATTNet WiFi - technologie 5GHz

Tarif Rychlost
(download/upload)
Měsíční paušál Datový limit Agregace Připojovací poplatek
WiFi START 5/2 Mbps 299 Kč - 1:5 zdarma
WiFi OPTIMUM 10/4 Mbps 360 Kč - 1:5 zdarma
WiFi KOMFORT 20/8 Mbps 476 Kč - 1:5 zdarma

Dostupnost služby SATTNet WiFi

Služba SATTNet Wifi je dostupná téměř ve všech lokalitách Žďáru nad Sázavou. Vyjímkou je pouze sídliště Stalingrad (Žďár 3) kde je kompletní pokrytíkabelovými rozvody.
Obce v okolí Žďáru nad Sázavou ve kterých jsou umístěné přístupové body služby SATTNet Wifi jsou následující: Hamry nad Sázavou, Nové Veselí, Jámy, Březí, Polnička, Škrdlovice, Světnov, Matějov, Kotlasy, Bohdalov, Obyčtov, Stržanov, Světnov, Pokojov, Lhotka, Újezd, Vatín, Sazomín, Rudolec, Mělkovice, Chroustov, Ostrov nad Oslavou, Vysoké.
Omezení dostupnosti služby je dáno pouze podmínkou přímé videtelnosti mezi anténou u klienta a vysílačem. Službu tedy není možné zrealizovat v případě, že mezi těmito bodystojí jiný objekt (jiná budova, strom apod.).

Nejrychlejším způsobem, jak zjistit dostupnost služby, je podat nezávaznou objednávku. V následujících dnech Vás bude kontaktovat náš technik, který po návštěvě určí, zda a za jakých podmínek bude možné službu zrealizovat.

Často se stává, že je v jedné domácnosti více jak jeden počítač nebo jiné síťové zařízení vyžadující přístup na internet. Pro tento případ je možné připojit k wifi zařízení router (zařízení pro sdílení internetového připojení), který umožňuje připojení více počítačů. Počet počítačů není limitován a zákazník platí pouze jedno připojení, tzn. cenu podle zvoleného tarifu. Připojení však nesmí být poskytováno třetí osobě. Router není v naší nabídce a je možné ho zakoupit ve většině obchodů s výpočetní technikou, kde Vám poradí i s jeho konfigurací.

Služby SATTNet WiFi - technologie 2,4GHz

Zařízení pracující na frekvenci 2,4GHz se již pro připojení nových zákazníků nepoužívá.
Zákazníci mohou požádat o změnu technologie zdarma. Více informací na zákaznickém centru tel. 566 654 807 (844)

Tarif Rychlost
(download/upload)
Měsíční paušál Datový limit Agregace Připojovací poplatek
WiFi Lite 1000/300 kbps 476 Kč bez limitu 1:3 1785 Kč
WiFi Basic 2000/400 kbps 714 Kč bez limitu 1:3 1785 Kč

Novinky

  • Koncová zařízení s WiFi
  • Čert a kačka
  • Datové centrum

SATT a.s.

Okružní 11
591 01 Ždár nad Sázavou

Tel.: +420 566 654 811
Mobil: +420 777 734 903
Fax: +420 566 623 268
E-mail.: info@satt.cz